Hlavní navigace

WebExpo Prague 2012 se ponese v duchu sebeprezentace a navazování kontaktů

6. 9. 2012

Sdílet

Ve dnech 20. – 22. září proběhne na pražské Vysoké škole ekonomické IT konference WebExpo Prague 2012. Akce je zaměřená na setkávání webových vývojářů, webdesignerů, online marketérů, obchodníků a podnikatelů. Václav Stoupa, zakladatel WebExpo, tuto akci společně se svým týmem organizuje již pátým rokem, přičemž se těší pozitivním ohlasům. Své zkušenosti a kontakty na kvalitní mentory využívá také pro akci WebExpo Startup Camp tak, aby zapojil do mentorování špičkové odborníky se schopností učit druhé.

Jedním z hlavních témat a nosných myšlenek WebExpo Prague 2012 bude networking, jehož cílem bude setkávání lidí během konference, navazování nových kontaktů, získávání příležitostí a propojování lidí a jejich schopností. K tomu budou sloužit diskuse o proběhlých přednáškách a meeting pointy umožňující návštěvníkům konference zorganizovat si vlastní přednášku nebo diskuzi.

Za zlatý hřeb letošního programu považují pořadatelé vystoupení řady význačných zahraničních řečníků. Z hlavních hvězd jsou to Ash Maurya (USA) - Lean Startup guru, Aarron Walter (USA) - User Experience Leader z Mailchimp, Ben Kamens (USA) - hlavní vývojář Khan Academy a Alistair Croll (USA) - zakladatel Solve of Interesting.

Networking bude na konferenci rozvíjen a podporován v rámci samostatného konceptu Networ_king, který umožní sbírat kontakty s WebExpo vizitkami, využívat vlastního systému na vyhledávání kontaktů a také pomůže účastníkům konference se prezentovat pomocí osobního profilu.

Hlavními partnery konference jsou Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze, společnost Microsoft a společnost Seznam.cz. Mezi mediální partnery se řadí také magazíny PCWorld.cz, ComputerWorld a CIO Business World.

 

Zdroj: WebExpo

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?