Hlavní navigace

Webový monitoring výkonu ethernetových služeb, první svého druhu, představilo GTS

13. 1. 2011

Sdílet

Kvalita ethernetových služeb GTS byla podle dodavatele doposud garantována na základě dohody o úrovni poskytovaných služeb (Service Level Agreement, SLA). Kromě těchto záruk stanovených SLA smlouvou ale nová služba umožní zákazníkům přístup ke statistikám výkonu sítě přes on-line portál BaseN.

„Ethernet se stává platformou vybíranou pro datové služby a mnoho firem chce mít jistotu, že jejich síť podává výkon, který očekávají,“ řekl Ignacio Irurita, Chief Technology Officer skupiny GTS. „GTS nabízí nástroj, který dává zákazníkům možnost sledovat statistiky výkonu sítě, což posiluje důvěru zákazníků ve svou síť a poskytované ethernetové služby.“

Nová aplikace sbírá data z prostředí zařízení sítě GTS, která jsou nepřetržitě monitorována, a tyto informace zobrazuje v reálném čase. Snadný přístup k informacím zahrnujícím každou lokalitu je navíc podpořen mapou sítě. Se službou pro monitoring výkonu služeb může zákazník GTS vidět stejné statistiky jako zaměstnanec operačního centra sítě GTS. To pomáhá rozpoznávat problémy sítě, protože jak zákazník, tak servisní obsluha mohou vidět stejné údaje.

Aplikace monitoringu výkonu nabízí přístup k několika reportům služby Ethernet Line včetně:

- dostupnost bodu sítě,

- site-to-site provoz a vytížení,

- servisní reporty frame delay a ztrát.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?