Hlavní navigace

Western Digital představil HDD s nejvyšší kapacitou na světě

16. 5. 2024

Sdílet

WB dikst 6TB Autor: Western Digital

Nové externí přenosné disky se nyní chlubí nejvyšší úložnou kapacitou v 2,5″ formátu pevného disku na světě. Řada přenosných pevných disků WD My Passport, WD_BLACK P10 Game Drive a SanDisk Professional G-Drive ArmorATD budou nyní k dispozici v kapacitách 6 TB.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Nová, rekordní kapacita 6 TB je nyní k dispozici napříč předními značkami společnosti Western Digital. Disk My Passport Ultra je přenosné úložné řešení, které je vybaveno technologií USB-C a kovovým designem. Je připraven k použití ihned po vybalení z krabice a vyznačuje se, tenkým provedením, které se snadno přenáší. Jeho ochrana heslem s 256bitovým hardwarovým šifrováním AES pomáhá udržet cenný obsah v bezpečí. Pevné disky My Passport jsou k dispozici v různých barvách.

WD My Passport Ultra a 6TB WD My Passport Ultra pro Mac se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 5 509 Kč respektive 5 634 Kč. 6TB WD My Passport a WD My Passport for Mac se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 5 056 Kč respektive 5 157 Kč. 6TB WD My Passport, Works with USB-C se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 5 056 Kč. Všechny produkty jsou již nyní k dostání u vybraných prodejců Western Digital, v e-shopech a v obchodě Western Digital Store.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality