Hlavní navigace

Xiaomi představilo smartphone Redmi 13 se 108MPx fotoaparátem

10. 6. 2024

Sdílet

xiaomi redmi13 Autor: Xiaomi

Redmi 13 má jako první v řadě Redmi 108MPx hlavní fotoaparát vybavený 3× zoomem, se snímačem Samsung Isocell HM6 s úhlopříčkou 1/1,67“ a technologii 9-in-1 pixel binning snímá Redmi 13 lepší noční fotografie a živé HDR snímky. Přední fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a kroužek s měkkým světlem vylepšuje i selfie fotografie.

Koupili jste si letos smartphone?

Součástí výbavy je i sada kreativních funkcí, jako je například řada filmových filtrů FilmCamera Vintage, které poskytují náhledy v reálném čase a navozují nostalgickou, klasickou atmosféru, a filmFrame, který umožňuje uživatelům přidávat různé vzory rámečků.

Redmi 13 je k dispozici ve třech barevných variantách – Midnight Black, Pearl Pink a výrazné Ocean Blue. Smartphone s tloušťkou 8,3 mm má certifikaci IP53 s ochranou před vlhkým počasím a náhodným politím. Displej nabízí úhlopříčku 6,79palce s technologií AdaptiveSync Redmi 13 inteligentně upravuje obnovovací frekvenci až na 90 Hz podle scénářů používání. Také má trojnásobnou certifikaci TÜV Rheinland pro vlastnosti Low Blue Light, Flicker Free a Circadian Friendly. Zařízení dále snižuje namáhání očí a zvyšuje pohodlí v prostředí se slabým osvětlením.

Redmi 13 je vybaveno baterií s kapacitou 5030 mAh a po 60 minutách nabíjení vydrží přibližně 23 hodin telefonování nebo 28 hodin poslechu hudby. Navíc po pěti minutách nabíjení vydrží dvě hodiny telefonování a na 100 % ho lze nabít za 62 minut.

Zařízení běží na nejnovějším systému Xiaomi HyperOS s přepracovaným uživatelským rozhraním s rozšířenými možnostmi domovské obrazovky, vylepšenou správou oznámení a intuitivními widgety pro snadnou navigaci a přizpůsobení. Základem je mobilní platforma MediaTek Helio G91-Ultra a 8 GB operační paměti, úložiště může mít podle modelu až 1 TB.

Redmi 13 bude k dispozici v barvách Midnight Black, Pearl Pink a Ocean Blue, ve variantách 6 GB+128 GB a 8 GB+256 GB.

Varianta 6+128 GB je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 3 999 Kč a varianta 8+256 GB za 4 599 Kč. Do konce měsíce je cena snížena u obou modelů o 400 korun.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?