Hlavní navigace

Xopero, evropský dodavatel zálohovacích řešení, vstupuje na český trh

27. 3. 2017

Sdílet

Xopero vyvíjí a dodává širokou řadu profesionálních nástrojů na ochranu a obnovu kriticky důležitých obchodních dat. Nabídka obsahuje zálohování s pomocí hardwarové appliance, lokální zálohování, zálohování v cloudu, zálohu mobilních zařízení, hybridní zálohování, disaster recovery a business continuity řešení.

V souvislosti s otevřením lokálního zastoupení firmy Xopero dochází také k rozšiřování stávající partnerské sítě pro území České a Slovenské republiky. V současné době se uzavírají smlouvy s distributory a partnery, Xopero dále tuto partnerskou síť rozšiřuje.

Pro zájemce o partnerství je připraven jednoduchý partnerský program a plánována jsou i obchodní a technická školení na několika místech v České republice.

Společnost Xopero je dodavatelem moderních zálohovacích řešení pro koncové stanice, servery a mobilní zařízení. K nesporným výhodám patří jednoduchost nasazení i správy“, říká Petr Belatka, ředitel zastoupení Xopera firmy BK Commercium.

Cílem je podle něj nabídnout zákazníkům jednoduché, účinné a bezpečné řešení pro ukládání dat a partnerům možnost rozšířit své portfolio a zajistit si tak stabilní příjem.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?