Hlavní navigace

Zálohovací software Backup & Recovery 11 od Acronisu už i v češtině

11. 8. 2011

Sdílet

Zároveň poskytuje přístup k bezpečnému cloudovému úložišti. Tak umožňuje IT manažerům značnou úsporu nákladů díky využití unifikované platformy pro zálohování dat a obnovu po havárii.

„Jsme rádi, že můžeme českým zákazníkům nabídnout českou lokalizaci již měsíc po uvedení anglické verze na trh,“ uvedl Zdeněk Bínek z českého zastoupení firmy Acronis. „Lokalizovaná verze a snadné ovládání zpřístupňuje profesionální zálohování a disaster recovery  i menším organizacím. Větší společnosti zase uvítají rozšířenou podporu páskových jednotek, katalogizaci a globální vyhledávání v zálohách.“

Verze Advanced Server (licence pro 1 fyzický a až 4 virtuální servery) je k dispozici od 23 641 Kč (bez DPH).

 

Mezi hlavní funkce podle výrobce patří:

-       Systémově orientovaný přístup pro rychlou obnovu všech dat, souborů, aplikací a operačních systémů pomocí technologie diskových obrazů.

-       Datově orientovaný přístup, který umožňuje IT manažerům ze zálohy obnovit, spravovat a vyhledávat jednotlivé soubory bez ohledu na to, kde se v archivech záloh nachází.

-       Jedno z mála řešení, které umožňuje zálohovat fyzická i virtuální prostředí. Volitelná služba Backup & Recovery 11 Online umožňuje navíc ukládat soubory a obrazy celých systémů bezpečně do cloudu.

-       Backup & Recovery 11 Virtual Edition podporuje neomezený počet migrací z hostitelského a do hostitelského počítače.

-       Agenta lze umístit do virtuálního počítače a spravovat přesně tak, jako by byl  spravován fyzický počítač. Nebo je možné pro VMware vSphere a Microsoft Hyper-V použít jednoho agenta v hostiteli pro správu všech virtuálních počítačů hostitele najednou.

-       Současné zálohování více virtuálních počítačů snižuje dobu potřebnou pro zálohování.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?