Hlavní navigace

Zjednodušené zálohování virtualizovaných prostředí nabídl v češtině Acronis

22. 3. 2012

Sdílet

Uživatelům přináší především nové možnosti administrace, dále replikaci virtuálních strojů či podporu pro MS Exchange.

Intuitivní uživatelské prostředí, založené na webovém prohlížeči, lze nyní snadno integrovat s VMware vCenter, což umožňuje administrátorům zvládnout správu všech úloh z jedné konzole.

Nová verze nabízí i pokročilou replikaci s funkčností failover afailback, a také možnost spouštět virtuální stroj přímo ze záložního souboru, což značně zkracuje čas potřebný k obnově. Dokonce v případě fatální chyby serveru lze pomocí funkce obnovy na holé železo - bare metal recovery (BMR) - server obnovit na odlišný hardware, což výrazně zkracuje možnou dobu výpadku.

Díky podpoře objektů Microsoft Exchange  umožňuje Acronis vmProtect 7 granulární obnovu jednotlivých mailů nebo účtů.

Virtualizace se stává stále důležitější i v SMB sektoru, kde se předpokládá růst až o  21% - tím dále narůstá potřeba zálohovacích nástrojů virtuálního prostředí s co nejjednodušším ovládáním. Automaticky vytvářený Disaster Recovery Plan poskytuje administrátorům názorný postup, jak krok po kroku spolehlivě a rychle obnovit virtuální stroj v případě výpadku a to i vzdáleně.

Cena řešení činí 10 374 Kč bez DPH za CPU včetně nelimitovaných migrací P2V (z fyzického prostředí do virtuálního prostředí).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?