Hlavní navigace

Android GSM alarm EVOLVE Sonix

9. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Evolve
EVOLVE představuje další službu zdarma pro své zákazníky. Po zavedení Bezstarostného servisu na odolné mobilní telefony přichází s aplikací pro pohodlné vzdálené řízení a nastavování GSM alarmu EVOLVE Sonix pomocí aplikace pro operační systém Android, kterou můžete zdarma získat v Android marketu.

Kompaktní bezdrátový zabezpečovací GSM alarm EVOLVE Sonix je ideální volbou pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Montáž našeho alarmu zvládne každý, není nutné platit za instalaci specializované firmě. Bezdrátová technologie nevyžaduje žádné vrtání a tahání drátů, pouze umístěte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. V případě narušení monitorovaného objektu bude tato událost signalizována SMS zprávou až na 5 přednastavených čísel a také hlasovým voláním.

 

evolve gsm alarm system

 

Obsluha alarmu je snadná, stačí jej aktivovat/deaktivovat dálkovým ovladačem - klíčenkou, podobně jako u centrálního zamykání automobilu. Android aplikace EVOLVE Sonix přináší zákazníkům možnost pohodlně obsluhovat a nastavovat svůj GSM alarm Sonix pomocí řídících SMS zpráv s přehledného rozhraní. To je dostupné v pěti jazycích: česky, slovensky, polsky, maďarsky a anglicky. Pomocí chytrého telefonu s OS Android si tak můžete nastavit nejrůznější parametry systému a alarm rovněž jednoduše aktivovat a deaktivovat. Tato aplikace pro Android je pouze doplňkem, hlavním ovládacím prvkem zůstává dálkový ovladač, který je součástí balení alarmu.

soutez_casestudy

 

evolve gsm

Byl pro vás článek přínosný?