Hlavní navigace

Bose představuje nový způsob ozvučení velkých místností

22. 2. 2017

Sdílet

 Autor: Bose
Bose přichází s konceptem umožňujícím využít současně dva bezdrátové systémy SoundTouch 10

Stereo ozvučení pomocí dvou malých mono audiosystémů je dosaženo bezdrátovým propojením dvou samostatných reproduktorů SoundTouch 10. Toto spojení zajištuje nová verze aplikace Bose SoundTouch pro mobilní telefony se systémem Android nebo iOS. Sada se od té chvíle stává pomyslně jedním komponentem, který lze dále prakticky neomezeně kombinovat s dalšími reproduktory SoundTouch v rámci bytu nebo domu pro komplexní ozvučení celého prostoru. Toto řešení mohou využít noví zákazníci, ale také všichni, kteří již vlastní jeden nebo více zařízení SoundTouch 10. 

BoseCelé řešení vychází ze samotného konceptu SoundTouch, jenž označuje rodinu produktů, která nabízí jednoduché řešení bezdrátového rozvodu hudby po bytě či domě s ovládáním pouhým dotykem displeje chytrého telefonu. Zvolte si jednotlivé komponenty SoundTouch, zapojte je v různých místnostech v dosahu vaší heslem zabezpečené Wi-Fi do elektrické sítě, nainstalujte si aplikaci do mobilního telefonu a během deseti minut máte vyřešen rozvod hudby v celém prostoru. Bezdrátově bez ztráty kvality můžete od té chvíle přehrávat hudbu z internetových hudebních služeb jako Spotify, Deezer, iTunes a dalších, s využitím Bluetooth také bezdrátově z telefonu či počítače, nebo zvolit nahrávky z centrálního domácího úložiště.

Pro komplexní ozvučení lze takto kombinovat nejen všechny přenosné reproduktory SoundTouch, ale také audiosystémy pro domácí kino Bose Lifestyle 600 a 650, které tuto technologii podporují. Komplexnost řešení demonstruje i speciální SoundTouch adaptér, jenž umožňuje do konceptu bezdrátového rozvodu hudby od společnosti Bose začlenit i stávající, v domácnosti již instalované hudební aparatury třetích značek.

soutez_casestudy

Dostupnst a cena

Audiosystémy SoundTouch 10 jsou na trhu v bílém a černém provedení. Nová verze aplikace Bose SoundTouch je k dispozici zdarma ke stažení. Doporučená cena jednoho reproduktoru je 6 290 Kč a u příležitosti uvedení nového konceptu je na trhu omezené množství sady dvou těchto zařízení za cenu 10 990 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?