Hlavní navigace

Canon na PRINTexpo představí komplexní řešení pro zpracování obrazu a novinku v obalové technice

18. 4. 2011

Sdílet

Společnost Canon se na veletrhu PRINTexpo, který proběhne 3. - 6. května 2011, zaměří na praktické využití svých technologií a návštěvníkům představí konkrétní aplikace, které podnikům umožní skok do nových oblastí podnikání. Canon na stánku propojí své komplexní portfolio produktů pro zpracování obrazu a odhalí unikátní novinku v oblasti obalové techniky.

Návštěvníci veletrhu si na stánku Canon budou moci vyzkoušet zachycení obrazu nejnovějšími špičkovými zrcadlovkami řady EOS a také získat cenné rady od profesionálního fotografa. Zachycením obrazu ale celý příběh teprve začíná. K dispozici na stánku bude grafické studio pro úpravu a práci s obrazem. Canon bude demonstrovat i svoje široké portfolio v oblasti tisku a na stánku poprvé v České republice představí produkční tiskový stroj imagePRESS C6010 ve spojení s tiskovým serverem Creo. Premiéru bude mít i nová řada velkoformátových tiskáren a nabídku doplní multifunkční inkoustové tiskárny PIXMA Pro.

Odborníci v praxi předvedou optimální řešení pro tisk fotografií všech velikostí, tvorbu rozmanitých druhů fotoknih a různé druhy vazeb, ale také možnosti reklamního tisku, tisku manuálů, brožur nebo přání a pohlednic speciálně ke Dni matek.

Canon zároveň představí i unikátní novinku v oblasti malonákladového tisku obalů, která výrazně rozšíří obchodní možnosti a otevře podnikatelům nové trhy. Podniky dříve nedokázaly v případě poptávky po malém množství kreativních obalů nabídnout nízkou cenu a vysokou flexibilitu a podobné zakázky byly prakticky nerealizovatelné. Nyní bude možné splnit i ta nejodvážnější přání, a to už od jednotek kusů. Novinka je ideální například pro personalizované marketingové předměty.

V provozu návštěvníci uvidí i propojení produkčních strojů se softwarem Helix Production Workflow a řešením pro W2P. Po celou dobu výstavy budou na stánku konzultanti společnosti Canon, kteří poskytnout odborné rady nejenom v oblasti optimalizace výrobních procesů a automatizaci výroby.

„Zákazníci vnímají vysokou kvalitu našich produktů, a proto chceme na PRINTexpo jít ještě dále za technologie a zaměřit se na samotné uživatele a jejich práci,“ říká Petr Jetel, produktový manažer profesionálního tisku společnosti Canon CZ a SK. „Cílem je ukázat návštěvníkům široké možnosti aplikací, které usnadňují rozvoj podnikání a nabízí nové možnosti pro dosažení vyšších zisků.“

O společnosti Canon Europe
Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.

Byl pro vás článek přínosný?