Hlavní navigace

Canon získal šest ocenění BEST pro rok 2011 od nezávislé analytické společnosti BERTL

6. 3. 2012

Sdílet

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, získal celkem 6 prestižních cen BEST pro rok 2011 od analytické společnosti BERTL, Inc. Canon tak znovu potvrdil svou snahu poskytovat špičkový výkon a spolehlivé produkty napříč celým portfoliem.

Na základě důkladných testů prováděných odborníky z laboratoří BERTL získal Canon individuální ocenění BEST za Canon imageRUNNER, multifunkční zařízení imageRUNNER ADVANCE, velkoformátové tiskárny imagePROGRAF a uniFLOW, řešení pro správu tisku a skenování. Canon byl navíc oceněn i v kategorii Produktová řada roku za řady imageRUNNER, imageRUNNER ADVANCE a imagePROGRAF.


Canon získal za vynikající kvalitu, přidanou hodnotu a výkon ocenění v následujících kategoriích:


Canon imageRUNNER 2530iNejlepší kancelářská multifunkční řada roku

Canon imageRUNNER ADVANCE C2030i, Canon imageRUNNER ADVANCE C5051, Canon imageRUNNER 2530i a Canon imageRUNNER C1028iF

Nejlepší barevná multifunkční tiskárna formátu A3 – v segmentu 2

Canon imageRUNNER ADVANCE C2030i


Nejlepší řešení pro správu zařízení

Canon uniFLOW V5.0


Nejlepší širokoformátová produktová řada roku

Canon imagePROGRAF 8300SCanon imagePROGRAF 6300S

 

Nejlepší 44“ grafická velkofomátová tiskárna

Canon imagePROGRAF 8300S

 

Nejlepší barevný lehký produkční stroj

Canon imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO


„Velmi nás těší, že jsme získali ocenění napříč celým portfoliem řešení pro zpracování obrazu. Ocenění BERTL Best Awards 2011 dokazují naše zaměření na inovace a snahu přinášet zákazníkům nejlepší nástroje pro zpracování obrazu,“ říká Paul Rowntree, European & UK Product Marketing Director, Office Imaging Products, Canon Europe. „Ocenění rovněž odrážejí úspěšnost našich jednotlivých řad, zejména platforem imageRUNNER a imageRUNNER ADVANCE, které se v roce 2011 staly mezi našimi zákazníky velmi populární. 6 cen ukazuje šíři našeho portfolia, od hardwaru až software.“


Canon imageRUNNER ADVANCE C5051

„Díky dokonalému vyvážení rychlosti, kvality a ceny imagePROGRAFu iPF6300S a iPF8300S jsou tato zařízení extrémně úspěšná již od svého uvedení na trh na začátku roku 2011. 2 ocenění BERTL Best pro produkty imagePROGRAF dokazují, že jsme se vydali správnou cestou,“ dodává Yuichi Miyano, ředitel velkoformátových řešení, Canon Europe, k ocenění pro velkoformátové tiskárny imagePROGRAF.


„Analytici z laboratoří BERTL byli ohromeni výkonem strojů Canon. Je zřejmé, že se Canon plně soustředí na snahu poskytnout zákazníkům výrobky nejvyšší kvality napříč celým produktovým portfoliem. Naše ocenění jsou toho důkazem,“ říká Art Wynne, prezident společnosti BERTL, Inc.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.
Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.
Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese www.canon-europe.com.

soutez_casestudy


O společnosti BERTL

Více než 15 let je společnost BERTL Inc. zdrojem objektivních a nezávislých produktových hodnocení a srovnávacích analýz v oblasti digitálního zpracování obrazu a workflow řešení. S více než 5 000 hodnocenými produkty od všech hlavních výrobců je databáze společnosti BERTL nejrozsáhlejším zdrojem produktových hodnocení, pokrývajících mimo jiné segment kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení, produkčních skenerů, velkoformátových zařízení, faxových přístrojů a zařízení z oblasti barevné produkce. Pro více informací navštivte www.bertl.com.

Byl pro vás článek přínosný?