Hlavní navigace

HTC Rezound představen!

6. 11. 2011

Sdílet

 Autor:
Společnost HTC včera na tiskové konferenci v New Yorku konečně oficiálně představila svou novou vlajkovou loď s Androidem - smartphone HTC Rezound.

HTC Rezound se začne nejprve provdávat ve Spojených státech exkluzivně u operátora Verizon v polovině listopadu za 299 dolarů (samozřejmě se smlouvou) a bude prvním chytrým telefonem na tamním trhu, který bude mít Beats Audio od Dr. Dre . Telefon běží na Androidu 2.3.4 Gingerbread s aplikací Sense 3,5 a uživateli nabídne 4,3palcový S-LCD displej s rozlišením 1280x720 pixelů. HTC včera slíbilo, že na počátku příštího roku bude Android v telefonu povýšen na verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich).

Telefon pohání dvou-jádrový procesor Scorpion na frekvenci 1,5GHz a je osazen 1GB pamětí RAM - co se týče výkonu, nemělo by tedy zařízení mít žádné problémy. HTC Rezound nabídne 16GB místa na disku, které lze rozšířit micro SD kartami (16GB karta je zahrnuta v balení telefonu). Dále je zařízení opatřeno 8MP fotoaparátem s duálním LED bleskem. Rezound je jediným telefonem na trhu, který nabídne hustotu pixelů 342 ppi.

Byl pro vás článek přínosný?