Hlavní navigace

HyperX začíná dodávat mechanické herní klávesnice se spínači HyperX Aqua

13. 3. 2020

Sdílet

 Autor: HyperX
Mechanické klávesnice Alloy Origins a Alloy Origins Core jsou vybaveny novými taktilními mechanickými spínači HyperX Aqua, které nabízejí vysokou rychlost reakce a dlouhou životnost 80 milionů stisknutí.

Obě klávesnice mají klávesy se samostatným RGB podsvícením, které umožňuje rozlišit funkce kláves, vytvářet zajímavé světelné efekty a nastavit pět úrovní jasu pro různé světelné podmínky. Klávesnice Alloy Origins je již v prodeji a během pár měsíců ji bude následovat klávesnice Alloy Origins Core bez numerického bloku.

Herní klávesnice Alloy Origins a Alloy Origins Core mají tělo z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu, jsou podporovány programem HyperX Ngenuity s funkcemi pro přizpůsobení podsvícení jednotlivých kláves, volbu světelných efektů a nastavení klávesových maker. Kabel s konektory USB-C a USB-A se dá u obou modelů odpojit.

Klávesnice Alloy Origins mají nastavitelný herní režim, který umožňuje zablokovat nechtěné klávesy nebo vytvářet klávesová makra, ukládat je do knihovny maker a přiřazovat jednotlivým klávesám.

Byl pro vás článek přínosný?