Hlavní navigace

Webcast Kaspersky – registrace

 Autor: cw
Sledujte 26. 8. naše živé online vysílání se společností Kaspersky Robustní ochrana firemní infrastruktury & cloudů aneb Vše, co vás zajímá o společnosti Kaspersky» Vzestup ransomwaru a jak s ním bojovat» Jak zabezpečit prostředí využívající více cloudových služeb» Jak čelit útokům na cloudová řešení
Redakce 15. 7. 2020

Sdílet

Sledujte 26. 8. naše živé online vysílání se společností Kaspersky

Kaspersky

Robustní ochrana
firemní infrastruktury & cloudů

aneb Vše, co vás zajímá o společnosti Kaspersky

» Vzestup ransomwaru a jak s ním bojovat

» Jak zabezpečit prostředí využívající více cloudových služeb

» Jak čelit útokům na cloudová řešení, která používají zaměstnanci

Pracujete s veřejnými cloudy nebo se chystáte využít hybridní cloud a máte obavy z jejich zabezpečení? Máte zájem o moderní metody odhalování malwaru ve vaší infrastruktuře? Nový webcast Computerworldu vás seznámí s nejnovějšími řešeními, kterými můžete ochránit svou infrastrukturu, koncové stanice i cloudová prostředí.

Těšit se můžete na Michala Lukáše z místního zastoupení společnosti Kaspersky.

Online živé vysílání proběhne ve středu 26. 8. od 10:00. Postačí jen stručná registrace na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte e-mailem bližší instrukce.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Těšíme se, že budete s námi,

Radan Dolejš
šéfredaktor Computerworldu

Kaspersky je mezinárodní společností zabývající se kybernetickou bezpečností, která byla založena v roce 1997. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky při vytváření bezpečnostních řešení a služeb nové generace zaměřených na ochranu podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.