Hlavní navigace

Když záloha, tak na úložiště s pořádným prostorem - Iomega EZ Media and Backup Center

3. 8. 2012

Sdílet

 Autor: Iomega
Nová síťová úložiště z produkce Iomegy nabídnou kromě dostatečné kapacity také funkci DLNA, možnost stahování torrentů či přístup ke cloudovému úložišti.

Iomega EZ Media and Backup Center je nové úložiště společnosti Iomega pro domácí sítě, které za rozumnou cenu nabídne množství užitečných funkcí. Umožňuje snadné sdílení a přístup k souborům, fotografiím, videím a hudbě ve všech počítačích ve vaší domácí síti. Díky technologii Iomega Personal Cloud a mobilní aplikaci Iomega Link pro zařízení se systémem Apple iOS (je dostupná zdarma ke stažení) můžete navíc obsah sdílet také s rodinou a přáteli.

Úložiště EZ Media & Backup Center má vestavěný multimediální server AV Media Server s podporou standardu UPnP a certifikací DLNA a server iTunes. Umožňuje tak snadné sdílení obsahu mezi počítači a dalšími zařízeními pro digitální média, jako jsou herní konzole, rámečky pro digitální fotografie a televize umístěné v síti. Uživatelé navíc mohou automaticky publikovat soubory v sítích Facebook, YouTube a Flickr nebo pomocí funkce Iomega Active Folders vytvářet prezentace na míru a rozesílat je e-mailem. Uživatelé platformy Apple pak mají k dispozici podporu systému Time Machine. Zařízení nabízí také podporu torrentů, která umožňuje snadné a rychlé stahování větších multimediálních souborů bez nutnosti použít počítač.

iomega EZ Media and Backup Center

Technologie Iomega Personal Cloud, dodávaná zdarma k novým zařízením Iomega EZ Media and Backup Center, představuje jedinečné řešení, které chrání vaše digitální soubory a zároveň k nim umožňuje přístup odkudkoli na světě. Technologie Iomega Personal Cloud vám prostřednictvím Internetu zpřístupní veškerý obsah ve vaší domácí síti, jako byste byli doma. Dává vám tak možnost vzdáleného přístupu k souborům a informacím přes Internet a vytváří zabezpečené připojení, které dovoluje sdílet tento obsah s přáteli, rodinou nebo dalšími uživateli, které určíte. Neplatíte přitom žádné měsíční poplatky ani předplatné.

Ptáte-li se na kapacitu, úložiště EZ Media & Backup Center bude dostupné ve variantách s kapacitou 1 TB, 2 TB a 3 TB. Zařízení je již v ČR dostupné a v e-shopech jej můžete pořídit za cenu okolo 4 100 Kč (1 TB), 5 200 Kč (2 TB) a 7 300 Kč (3 TB).

Cloud24

 

Zdroj: TZ Iomega

Byl pro vás článek přínosný?