Hlavní navigace

Kyocera kupuje firmu Janus, vzniká Kyocera Document Solutions Czech

11. 10. 2018

Sdílet

 Autor: Fotolia @ junce11
Kyocera Document Solutions Europe v rámci své expanzi na trhy střední a východní Evropy přebírá tuzemský Janus. Ta se tak stává 18. prodejní jednotkou společnosti Kyocera Document Solutions Europe. Kupní cena zveřejněná nebyla.

Cílem je další posílení expanze společnosti v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, v tomto případě konkrétněji ve střední a východní Evropě.

Kyocera Document Solutions Czech působí v oboru kancelářských řešení více než 26 let. Jiří Hubený, generální ředitel organizace, bude i nadále vést své týmy sídlící v Praze a v Bratislavě.

“Díky tomu, že jsme se stali součástí této úspěšné globální společnosti, můžeme poskytovat rychleji a v té nejvyšší kvalitě jak nové produkty, tak i služby a péči o zákazníky,” uvedl Hubený.

Cílem Hubeného je další rozšíření portfolia produktů Kyocera, a to zejména v oblasti ICT.

DT24

“Na trhu je obrovská příležitost k růstu. Náš pre-sales tým má hluboké znalosti o softwarovém portfoliu i poradenských službách společnosti Kyocera, je velmi dobře obeznámen s lokálním trhem a je připraven představit mu přidanou hodnotu Enterprise Content Management a Business Process Management řešení,“ vysvětluje Hubený.

Kyocera může podle něj nyní i na českém a slovenském trhu ještě zesílit svou podporu podniků při optimalizaci jejich pracovních postupů.

Byl pro vás článek přínosný?