Hlavní navigace

Loewe vydalo interaktivní aplikaci pro iPad

27. 2. 2012

Sdílet

 Autor:
Loewe představilo novou aplikaci pro iPad s názvem Loewe Assist Media, která slouží jako dotykový dálkový ovladač a zobrazuje data o televizních pořadech.

Loewe vydalo novou aplikaci, která usnadní vlastníkům jejích televizorů a iPadů ovládání TV. Aplikace s názvem Assist Media promění tablet iPad v intuitivní dálkový ovladač a databázi s daty o přehrávaných programech. Uživatel může v rámci aplikace zobrazit tzv. EPG (electronic program guide), která nabízí detailní informace o filmech a televizních show prostřednictvím služby Gracenote. Jakmile uživatel na iPadu nalezne pořad, který by jej zajímal, jednoduše na něj klikne a tento se začne přehrávat na TV.

Pomocí aplikace lze také nastavit nahrávání pořadů, které budou vysílány v budoucnosti přímo na pevný disk integrovaný v Loewe TV. Společnost uvádí, že uživatelské rozhraní aplikace bylo na tolik zjednodušeno, že například nahrávání pořadu lze docílit pouhým jedním kliknutím. Loewe Assist Media app je kompatibilní se všemi LED televizory Loewe s podporou internetu, které mají více než 32 palců - některé z nich však mohou vyžadovat aktualizaci firmware. Aplikaci lze stahovat zdarma z iTunes až do 1. dubna.

Byl pro vás článek přínosný?