Hlavní navigace

Monitor AOC s dokováním pro váš iPhone

28. 12. 2011

Sdílet

 Autor: AOC
V polovině ledna bude společností AOC na přehlídce spotřební elektroniky CES v Las Vegas představen nový monitor s Full HD rozlišením a dokovací kolébkou pro iPhone a iPod.

Model AOC e2343Fi je šitý na míru potřebám fanouškům výrobků firmy Apple. Elegantní monitor totiž přichází s netradičním řešením podstavce, jehož součástí je i integrovaná kolébka právě pro kultovní výrobky firmy s nakousnutým jablíčkem ve znaku.

Displej má úhlopříčku 23 palců (58,5 centimetrů) a je tedy schopen zobrazovat data z iPhonu ve 37x větší podobě než původní displej tohoto smarphonu. Multimediální využití monitoru je všestranné, a to i díky kvalitním reproduktorům, které jsou součástí šasi zařízení.

Kromě tohoto modelu představí AOC v Las Vegas také 3D displej opět s úhlopříčkou 23 palců, který je výjimečný zejména mimořádně tenkým rámem, což umožňuje speciální polarizační technologie. Tento displej je napájen prostřednictvím jediného USB kabelu, prostřednictvím něhož získává také obrazový signál signál. Se stojanem ho využijete jako klasický monitor, bez stojanu potom jako prezentační displej nebo digitální fotorámeček, který jednoduše zavěsíte na zeď.

Byl pro vás článek přínosný?