Hlavní navigace

MWC 2011: 3x vylepšené mobily HTC

15. 2. 2011

Sdílet

 Autor:
HTC představilo trojici nástupců svých nejpopulárnějších modelů - Desire S, Wildfire S a Incredible S.

Společnost HTC představila na výstavě mobilních zařízení Mobile World Congress v Barceloně trojici nových modelů – HTC Desire S, HTC Wildfire S a HTC Incredible S. Telefony jsou přímými nástupci původních modelů bez „S“ v názvu. Vedle moderního a elegantního designu nabídnou především druhou generaci 1 GHz procesorů Qualcomm, které jsou údajně až o 40 % výkonnější a úspornější. Uživatelé se mohou těšit také na nejnovější verzi uživatelského rozhraní HTC Sense. Všechny novinky mají operační systém Android.

HTC Desire S
Hlavní předností nového modelu HTC Desire S je výkonný procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 s frekvencí 1 GHz a 3,7“ dotykový displej. Konstrukce nástupce populárního modelu HTC Desire je, podobně jako HTC Legend, odlita z jednoho kusu hliníku. Díky tomu je tak tělo telefonu maximálně pevné a vydrží i hrubší zacházení. Novinkou HTC Desire S je umístění druhé kamery na čelní straně telefonu.

HTC Wildfire S
HTC Wildfire S vychází z modelu HTC Wildfire a oproti svému předchůdci nabídne ještě kompaktnější rozměry a to 10,13 cm na délku a 5,94 cm na šířku. Tím je HTC Wildfire S jedním z nejmenších telefonů, které společnost HTC představila. HTC Wildifre S nabídne 3,2“ displej s HVGA rozlišením 320x480. Uživatelé si budou moci vybrat z několika barevných variant – od stylové červené a modré po elegantní černý nebo bílý design.

HTC Incredible S
Společnost HTC představila na výstavě Mobile World Congress také svou nejnovější vlajkovou loď. Model HTC Incredible S je vybaven 4“ Super LCD displejem s WVGA (800x480 px) rozlišením a 8 megapixelovým fotoaparátem s dvojicí přisvětlovacích diod. Díky plné podpoře souboru technologií DLNA je možné pořízené fotografie nebo videa ve vysokém rozlišení sdílet nebo streamovat ve většině dalších zařízení, např. v počítačích nebo noteboocích. Telefon HTC Incredible S je vybaven také druhou kamerou umístěnou nad displejem na čelní straně telefonu pro video volání s přáteli.

Nově představené modely HTC Desire S, HTC Wildfire S a HTC Incredible S budou zákazníkům v České republice k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí 2011. Koncové doporučené ceny prozatím nebyly stanoveny.


HTC Desire S

HTC Wildfire S

soutez_casestudy

HTC Incredible S


Byl pro vás článek přínosný?