Hlavní navigace

Native Union Play Video Memo

2. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Native Union
Originální zařízení bylo představeno pod značkou Native Union. Jedná se o kameru, která nahrává video poznámky… třeba členům rodiny.

Design kamery s přehrávačem evokuje komiksové bubliny. Play Video Memo je zajímavou alternativou sdělování informací a úkolů aktuálně nepřítomným osobám. Již jim nemusíte volat ani lepit po ledničce papírové lístečky s poznámkami – nalepíte tam tuto kameru.

Na zadní straně přístroje se totiž nachází magnet, a přístroj samotný je dostatečně lehký, aby jej tento magnet udržel na ledničce či jakémkoliv jiném magnetickém povrchu. Vnější rozměry tohoto hybridu kamery a přehrávače jsou pouhých 84 x 55 milimetrů, respektive 69 milimetrů i se špičkou bubliny, na níž se nachází LED indikátor nových zpráv.

soutez_casestudy

Jednoduché ovládání zahrnuje pouze tři tlačítka, pro přehrávání, pro nahrávání a pro vymazání zprávy. Rodiče mohou pomocí Play Video Memo nahrávat až 180 sekund videa s instrukcemi pro své děti, přičemž na jedno nabití baterie přehrajete až 4 hodiny záznamu, případně lze udržet přístroj ve standby režimu po dobu 45 dní. Kamera, distribuovaná u nás společností Bostar, je však vhodná i například pro studenty-spolubydlící, kteří by rádi upozornili ostatní členy domácnosti na nutnost pravidelného provádění domácích prací či na chybějící máslo v lednici. Native Union Play Video Memo se u nás prodává za necelých 1 600,- Kč včetně DPH.

Byl pro vás článek přínosný?