Hlavní navigace

Nejrychlejší zabezpečení pro vaše www projekty

11. 6. 2013

Sdílet

 Autor: © itestro - Fotolia.com
Bezpečnost na internetu bereme v dnešní době jako samozřejmost. Nezabezpečených www projektů je ale stále dost. Jak tedy nejlépe a zároveň nejrychleji zabezpečit tyto projekty?

(PR článek)

I když můžete mít pocit, že na navštívených stránkách nemůže vaše osobní údaje nikdo „ukrást“, můžete se mýlit. Pro kvalitní www stránky a projekty by měla být ochrana citlivých dat prioritou, nezabezpečených www stránek je však pořád dost. Nemusí se jednat pouze o samotné www stránky nebo e-shopy, mohou to být i nezabezpečené přístupy ke sdíleným složkám nebo nezabezpečená firemní pošta (MS Exchange) a další. Člověk se pak začne zamýšlet, jak se chránit a jak případně zabezpečit vlastní webové stránky.

Již žádné varovné hlášky!

Pokud se dostanete na stránky a zobrazí se následující varovná hláška, znamená to, že stránky nejsou zabezpečeny důvěryhodným SSL certifikátem, který slouží pro bezpečnou komunikaci s internetovými servery.  Uživatel si navíc u nezabezpečených stránek nemůže být jistý, zda se náhodou nejedná o podvržený certifikát útočníka. V internetovém prohlížeči poznáte stránky zabezpečené SSL certifikátem díky spojení https:// v URL adrese v prohlížeči. Po vytvoření SSL spojení je komunikace mezi serverem a klientem šifrovaná, a tedy plně zabezpečená proti odposlouchávání. Pokud stránka není zabezpečena správně, zobrazí se varovná hláška a prohlížeč vyzve návštěvníka k ochodu ze stránek.

Jak se zbavit těchto varovných hlášek a mít důvěryhodný web?

Zabezpečíme váš web nejprodávanějším SSL – zn. Bleskově

Hledáte-li nejlevnější cestu, jak rychle a dobře zabezpečit stránky, řešením je nejlevnější SSL certifikát RapidSSL. Jde o leadera na poli levných certifikátů, který patří do skupiny DV certifikátů. Pro 99,9 % prohlížečů nabízí plně důvěryhodný certifikát za velmi nízké pořizovací náklady od 1 Kč denně. Certifikát zabezpečí tvar domény s i bez www. Objednat ho můžete 24/7 a šikovný admin ho nasadí na web během pár minut. Citlivá data vašich zákazníků a návštěvníků stránek tak budou chráněna před hackery a podvodníky, kteří se snaží tyto informace ukrást.
SSL certifikáty nemají pouze zabezpečovací funkci. Mají pozitivní vliv na vnímání webových stránek samotným návštěvníkem. Zabezpečení certifikátem posiluje důvěryhodnost stránek, zvyšuje důvěru v majitele webu a některé typy certifikátů (EV certifikáty) prokazatelně vedou i k růstu objednávek (Zdroj: GeoTrust Case study). A který majitel by nebyl spokojen s nárůstem návštěvníků a počtem klientů?

SSL certifikáty se hodí pro on-line obchody, které přijímají osobní údaje (hesla, čísla karet,…), www portály, projekty s administrací pro zabezpečení hesel a dat, komunikaci se zákazníky (výměna důvěrných informací,…), zabezpečení intranetu atd.

Největší prodejce SSL certifikátů v ČR, SSLmarket.cz, nabízí na svých stránkách širokou nabídku SSL certifikátů. Všechny certifikáty v nabídce SSLmarket jsou důvěryhodné a nezpůsobují varovná hlášení v prohlížečích.

soutez_casestudy

A kde zabezpečujete své projekty Vy?

Kontakt: ZONER software, a.s., www.SSLmarket.cz, tel. 603 196 637, admin(zav)zoner.cz.

Byl pro vás článek přínosný?