Hlavní navigace

Nové multimediální centrum

4. 10. 2017

Sdílet

 Autor: EVOLVEO
EVOLVEO přidává do své nabídky multimediálních přehrávačů multimediální centrum EVOLVEO MultiMedia Box M4

Tento všestranný multimediální přehrávač podporuje Ultra HD 4K a HDR a pracuje s operačním systémem Android 7.1 Nougat. Evolveo MultiMedia Box M4 se snadno instaluje i ovládá a jednoduše udělá z obývacího pokoje s velkou televizní obrazovkou centrum multimediální zábavy. 

EVOLVEO

Čtyřjádrový 64bitový 2.0 GHz procesor společně s grafickým procesorem Mali-450 a 2 GB operační paměti zajistí dostatek výkonu nejen pro hraní náročných her, ale například i pro přehrávání 4K videa. Plynulost všech procesů podporuje nová verze operačního systému Android 7.1.

K tomuto multimediálnímu centru lze snadno přes USB port připojit externí úložiště (například externí disk nebo USB flash disk) s filmy, hudbou nebo fotografiemi. Tyto soubory lze pak jednoduše pomocí předinstalované aplikace KODI na televizní obrazovce přehrávat. Aplikace KODI nabízí příjemné uživatelské rozhraní, možnost úpravy vzhledu a také snadné používání s dálkovým ovladačem. Multimediální soubory lze obdobně přehrávat i z paměťových karet díky instalované čtečce. Pomocí funkce Miracast je také možné snadno zobrazit a přehrávat obsah Android tabletu nebo mobilního telefonu.

Multimediální centrum podporuje HLD (Hybrid Log-Gamma), nový video kodek VP9 a také formát HDR10 (vysoký dynamický rozsah) pro mnohem jasnější a živoucí barvy, s opravdu temnou černou.

Samozřejmostí je hardwarové dekódování přehrávání videa ve vysokém rozlišení Utra HD 4K2K s kompresním formátem H.265/HEVC a video výstup HDMI 2.0a.

Podpora internetového vysílání

Přehrávač podporuje video aplikace iVysilani (Česká televize), iPrima (Prima TV), Stream.cz a další internetová vysílání.

DT24

Dostupnost a cena

EVOLVEO MultiMedia Box M4 je k dostání v síti vybraných prodejců a internetových obchodech. Doporučená koncová cena je 2 490 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?