Hlavní navigace

Nový monitor Philips 243B9

16. 1. 2020

Sdílet

 Autor: Philips
Nový 24” model je vybaven Full HD IPS panelem, zabudovanou USB-C dokovací stanicí s vysokorychlostním USB 3.2 připojením

Ergonomický stojan SmartErgo Base zaručuje uživatelský komfort, zatímco snížení ekologické zátěže je dosaženo díky energii šetřící technologii PowerSensor a 100% recyklovatelnému balení.

Philips

Bezproblémové připojení

Philips 243B9 je navržen pro snadné užívání. Nabízí proto vysokorychlostní připojení a flexibilitu USB-C dokovací stanice s nabíjením. Pomocí jediného kabelu tak mohou uživatelé dobíjet své kompatibilní notebooky, sledovat videa ve vysokém rozlišení a přenášet data super rychlostí. Monitor je HDMI-ready, což znamená, že uživatelé si mohou vychutnávat video a zvuk ve vysoké kvalitě pomocí jediného kabelu z různých AV zdrojů, například DVD přehrávačů, video kamer nebo PC.

Pohodlí a zábava

Nový Philips 243B9 je vybaven celou řadou technologií, které přinášejí maximální kvalitu zobrazení a nezatěžují oči. Díky technologii LowBlue Mode nezatěžuje tento monitor oči ani v průběhu dlouhých pracovních dní. Model Philips 243B9 je navíc vybaven ergonomickým SmartErgo Base stojanem, který umožnuje uživatelům najít nejlepší pracovní pozici a udržet pořádek v kabelech.

Ekologický výkon

Navíc ke komfortu, výkonu a flexibilitě je nový Philips 243B9 energeticky úsporný a splňuje řadu přísných ekologických norem, jako jsou například EnergyStar 7.0, TCO Edge a RoHS. Zabudovaný PowerSensor automaticky zjišťuje přítomnost uživatele a v případě nepřítomnosti snižuje jas monitoru, čímž je schopen ušetřit až 80 % spotřeby elektrické energie. Hardwarový vypínač pak zaručí kompletní vypnutí monitoru a dále tak snižuje jeho uhlíkovou stopu. Kryt monitoru Philips 243B9 neobsahuje PVC/BFR (bromované zpomalovače hoření) a je zcela bez olova a rtuti. Navíc je z 85 % vyroben z recyklovaných plastů a jeho balení je kompletně recyklovatelné.

soutez_casestudy

Dostupnost a cena 

Philips 243B9 bude na trhu dostupný v průběhu ledna 2020 za doporučenou cenu 5 609 Kč (219 euro).

Byl pro vás článek přínosný?