Hlavní navigace

On-line a lokální zálohování i synchronizaci souborů nabízí nejnovější řešení firmy Acronis

Novou verzi zálohovacího softwaru True Image Home pro domácí uživatele představila firma Acronis. Je tak podle svých slov první společností, která kombinuje on-line zálohování, lokální zálohování a synchronizaci souborů do jednoho produktu.
Pavel Louda 6. 9. 2011

Sdílet

True Image Home 2012 kombinuje snadno použitelnou technologii zálohování a obnovy diskových obrazů se synchronizací souborů. Tento software umožňuje domácím uživatelům synchronizovat svá data bez ohledu na to, kde jsou uložena – PC, USB disk, NAS a navíc v cloudu – prostřednictvím služby Acronis Online Backup.

Pokud v jednom místě dojde ke změně, dojde automaticky aktualizaci na ostatních místech, to znamená, že uživatelé mohou mít přístup k nejaktuálnějším datům kdekoliv a kdykoliv.

Doposud se synchronizační technologie využívala ve specializovaných produktech pro synchronizaci souborů, ale ne v produktech s technologií zálohování diskových obrazů, která umožňuje zálohování celého počítače včetně operačního systému, aplikací a souborů.

Synchronizovat soubory je jednoduché – uživatel musí vytvořit složku a vložit do ní data. Tyto informace se automaticky přenesou a budou k dispozici na různých místech, ke kterým chce mít uživatel přistup. Domácí uživatelé mohou data synchronizovat s přáteli a rodinou, na jejichž počítačích je produkt True Image Home 2012 nainstalován.

 

Další nové nebo vylepšené funkce produktu zahrnují:

Rozšířená podpora velkých disků (2TB+)

  • Nonstop zálohování Acronis je nyní kompatibilní s NAS, navíc je vylepšena optimalizace zatížení sítě.
  • Rozšířená podpora NAS
  • Rozšířené grafické uživatelské rozhraní

 

Anglická verze stojí 1 052 Kč (bez DPH). Česká verze produktu bude k dispozici na začátku října. Cena doplňku Plus Pack je 779 Kč. Rodinné balení Family Pack (balíček třech licencí) je dostupné za 1560 Kč.