Hlavní navigace

Symantec nabízí beta verzi Norton 360 5.0

22. 10. 2010

Sdílet

Symantec představil betaverzi bezpečnostního řešení Norton 360 verze 5.0. Novinka je nyní k dispozici zdarma ke stažení na webu Norton.  

Produkty Norton podle Symantecu okamžitě kontrolují, kdy a kde programy vznikly, a identifikují a zničí nové škodlivé programy bez ohledu např. na používaný webový prohlížeč nebo program instant messaiging. 

Součástí řešení jsou i prvky  Download Insight 2.0 a Sonar 3.  Download Insight 2.0 poskytuje ochranu na základě pověsti programů. Povolí spuštění každého staženého souboru až poté, co zkontroluje jeho bezpečnost. Sonar 3 je navržen tak, aby poskytoval ochranu před novými hrozbami, které jsou specificky navržené tak, aby se vyhnuly bezpečnostním funkcím. Beta Norton 360 obsahuje rovněž System Insight 2.0, který sleduje všechny spuštěné aplikace a uživatele proaktivně upozorní, pokud některý program nadměrně využívá systémové prostředky a zpomaluje počítač. Uživatelé tak mají nástroj pro zlepšení výkonu počítače.

top_it_employers

 Norton 360 beta nabízí i ochrany identity, automatické zálohování a optimalizace počítače.  Beta Norton 360 verze 5.0 je nyní zdarma ke stažení na adrese: www.norton.com/n360v5beta.

 

Byl pro vás článek přínosný?