Hlavní navigace

TIP: Zálohujte svůj Android s MyBackup Pro

6. 6. 2011

Sdílet

Obecně platí, že čím je přístroj technologicky vyspělejší, tím vzrůstá důležitost dat na něm uložených, proto je určitě lepší čas od času zálohovat.

Aplikace, o níž si dnes povíme, vám jistě alespoň částečně uleví od starostí, když vašemu telefonu s Androidem dopřejete nechtěnou koupel v jezeře nebo zničující pád na chodník. Jejím prostřednictvím si lze smartphone nechat automaticky zálohovat a poté samozřejmě obnovit programy, data a nastavení na novém přístroji. Zamyslete se nad tím, kolik byste asi strávili času děláním toho všeho manuálně - při představě takové práce vám určitě 5 dolarů nepřijde jako přemrštěná cena.

MyBackup Pro využívá pro zálohu cloudové úložiště, je tedy potřeba si nejprve vytvořit účet na www.rerware.com, kde prvotní úložný prostor činí 50 MB. Lze jej pochopitelně dále rozšířit, a to na 250 MB (za dolar měsíčně) nebo na 1 GB (za dva dolary měsíčně).

soutez_casestudy

A co všechno jde zálohovat? Například jednu, několik nebo třeba všechny vaše aplikace. Dále je možné zálohovat výpis volání (nebo jeho část), fotografie, kontakty, záložky, SMS a MMS zprávy, nastavení systému, budíky, slovníky nebo kupříkladu kalendář.

Není tedy nad čím váhat, pokud chcete mít klid, MyBackup Pro za těch několik dolarů stojí. Pokud se chcete o použitelnosti aplikace přesvědčit, stačí si stáhnout třicetidenní verzi zcela zdarma.

Byl pro vás článek přínosný?