Hlavní navigace

V Praze se otevře showroom Mi Store značky Xiaomi

24. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Samsung
Prodejní kiosky Mi Zone od léta 2017 rostou po celé ČR jako houby po dešti a na konci dubna dostane české Xiaomi novou vlajkovou loď – stylový showroom Mi Store. Ke slavnostnímu otevření se chystá akce, které budou těžko odolávat nejen fanoušci značky.

„Náš nejprodávanější smartphone nabídneme za 499 Kč, kultovní fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 za 99 Kč a značková sluchátka za 1 Kč. Celkem se dostane na 1170 zájemců,“ říká Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která Xiaomi na českém trhu oficiálně zastupuje.

Pro první zákazníky bude připravena zajímavá prodejní akce, během které bude k dispozici omezený počet výrazně zlevněných produktů, např. smartphone Xiaomi Redmi 4X za 499 Kč, smartphone Xiaomi Redmi 5A za 399 Kč nebo sluchátka Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic za 1 Kč.

Obchod se otevře v Centru Černý most v Praze v sobotu 28. dubna 2018. V Mi Storu bude k vidění, vyzkoušení a koupi kompletní nabídka Xiaomi pro Českou republiku.

Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to bude třeba i elektrická koloběžka, špičkový přenosný počítač Mi Notebook Air, nebo pro středoevropany lehce kuriózní rýžovar.

Byl pro vás článek přínosný?