Hlavní navigace

Vánoční soutěž s HP o dvě multifunkční zařízení HP Photosmart 6510 eAiO

1. 12. 2011

Sdílet

Další vánoční soutěž přináší náš sesterský magazín PC World, tentokrát jsou to dvě multifunkční zařízení HP Photosmart 6510 eAiO.

PC World ve spolupráci se společností HP přináší další z řady soutěží o zajímavé ceny. Dva z našich čtenářů, kteří odpoví správně na níže položené otázky, dostanou k Vánocům multifunkční zařízení HP Photosmart 6510 eAiO.

 

1. - 2. místo:  Multifunkční zařízení HP Photosmart 6510 eAiO

Kombinace inkoustové tiskárny, skeneru a kopírky, která je vhodná pro použití v domácnostech i v kanceláři, přináší bezdrátové Wi-Fi připojení a tiskne i fotografie s vysokým rozlišením 4800 x 1200 dpi. Praktickou funkcí je bezokrajový tisk, takže vytisknuté obrázky už nebudete muset dodatečně ořezávat. Na přední straně zařízení se nachází barevný LCD (CGD) displej s úhlopříčkou 8,9 centimetrů a dotykovým ovládáním. Díky tomuto displeji a čtečce paměťových karet Memory Stick Duo, Secure Digital a MultimediaCard můžete tisknout digitální obsah přímo z fotoaparátů i mobilních telefonů bez nutnosti zapínat počítač.

HP Photosmart 6510 eAiO

Mezi další funkce patří HP ePrint, která zajišťuje jednoduchý a intuitivní tisk z mobilních zařízení, či HP AirPrint pro přímý tisk ze zařízení Apple (iPad, iPhone či iPod touch). Jestliže doma nemáte Wi-Fi síť nebo ji z různých důvodů nechcete používat pro tisk, připojíte HP Photosmart 6510 eAiO i prostřednictvím obyčejného USB kabelu (ve standardu USB 2.0). Relativně malé rozměry (43,6 x 38,1 x 16,1 cm) a nízká hmotnost (5,61 kg) umožňují čas od času přesouvat zařízení mezi jednotlivými pokoji v rámci domácnosti.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

Byl pro vás článek přínosný?