Hlavní navigace

Vánoční soutěž s Netgearem o Wi-Fi routery a adaptéry na PC World.cz

17. 11. 2011

Sdílet

 Autor: Netgear
PC World ve spolupráci se společností Netgear přináší svým čtenářům další z řady soutěží o atraktivní ceny - tentokrát jsou ve hře celkem tři Wi-Fi routery a 4 Wi-Fi adaptéry!

Sedm čtenářů, kteří se soutěže zúčastní, získá jeden ze soutěžních produktů Netgearu, a to z řady Wi-Fi routerů či adaptérů. Konkrétně můžete soutěžit o následující ceny:

 

1. místo:  Wi-Fi router WNDR3800 Premium Edition

Bezdrátový gigabitový dvoupásmový router, jehož základem se stal 680MHz procesor společně se 16 MB flash paměti a 128 MB RAM, nabízí optimalizaci Wi-Fi kanálů Clear Channel Selector nebo možnost vytvoření privátního cloudu prostřednictvím Netgear ReadySHARE Cloud. Podrobnější informace o této novince naleznete zde.

Wi-Fi router WNDR3800 Premium Edition

 

2. místo: Wi-Fi router WNDRMAC

WNDRMAC je bezdrátový gigabitový dvoupásmový router a jak již jeho název napovídá, poskytuje přidanou hodnotu uživatelům počítačů, operačních systémů či smartphonů společnosti Apple, kteří mohou využít např. funkce Time Machine či Bonjour tisku. Podrobnější informace o této novince naleznete zde.

Wi-Fi router WNDRMAC

 

3. místo: Wi-Fi router WNR1000

Levný router s nadstandardními funkcemi, který řeší základní požadavky na připojení u domácností i kanceláří, jež mají vyšší datové vytížení - tohle a mnohem víc je model s označením WNR1000.

Wi-Fi router WNR1000

 

 

4. - 5.  místo: Wi-Fi adaptér WNDA3100

Dva šťastlivci získají bezdrátový dvoupásmový N USB 2.0 adaptér, který využívá čipset Atheros Xspan. Díky adaptéru se připojíte k bezdrátové síti i na zařízeních, které neoplývají integrovaným adaptérem.

Wi-Fi adaptér WNDA3100

 

6. - 7. místo: Wi-Fi adaptér WNA3100

Tento adaptér je jednopásmový, podporuje standard 802.11n 2.0 a spolupracuje se všemi routery běžícími na 802.11b/g a 802.11n. K adaptéru je přibalena USB kolébka pro snadnější manipulaci a umístění vedle notebooku, stejně jako pro efektivnější příjem Wi-Fi signálu.

Wi-Fi adaptér WNA3100

 

top_it_employers

Soutěž bude ukončena ke dni 27.11.2011.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

Byl pro vás článek přínosný?