Hlavní navigace

Acer Aspire 5745DG - notebook pro třetí rozměr

10. 10. 2010

Sdílet

Nový Aspire 5745DG nabízí displej Acer CineCrystal s úhlopříčkou 15.6”, poměrem stran 16:9, kmitočtem 120 Hz,  podsvícením LED diodami a s vysokým rozlišením spolu s technologií NVIDIA 3D Vision, díky níž lze novinku použít k reprodukci 3D obrazu.

Černé lesklé víko je opatřeno textilním vzorem a zaoblenými hranami. Notebook je vybaven klávesnicí s většími klávesami a vyhrazenými klávesami pro ovládání médií. Vícedotykové ukazovací zařízení, které umožňuje přetáčet displej kruhovým pohybem prstů, otáčet stránky a měnit velikost zobrazeného objektu, je určeno k rychlé a navigaci, zatímco klávesy pro ovládání médií usnadňují přístup k zábavě. Plocha pro opření dlaní je opatřena stylovým povrchem z kartáčovaného kovu, na němž podle výrobce nezůstávají otisky prstů.

Acer 3D

 

Nástroj Acer Arcade Deluxe plynule převádí dvourozměrné video nebo DVD na trojrozměrný formát. Acer Arcade Deluxe umožňuje rovněž spravovat seznamy skladeb, fotografií, filmů a videí. K dispozici je dále grafické řešení NVIDIA GeForce GT 425M a systém Dolby Home Theater třetí generace. Aspire 5745DG může být vybaven mechanikou Blu-ray Disc, což je jedním z důvodů, proc v multimediální výbavě nemůže chybět port HDMI, který také podporuje 3D obsah.

Notebook Aspire 5745DG je osazen mobilním procesorem Intel Core i7, i5 a i3 a  až 16GB paměti DDR3 dual channel. Víceformátová čtečka paměťových karet podporuje nejrozšířenější formáty karet. Acer pochopitelně nezapomněl ani na technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím, jako např. 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp, Gigabit LAN a volitelný modul Bluetooth 3.0. Webová kamera Crystal Eye s rozlišením 1280 x 1024 zajistí spojení s přáteli anebo videokonferenci s obchodními partnery.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality