Hlavní navigace

Acer AspireRevo - nettop kombinovaný s herní konzolí

25. 4. 2009

Sdílet

Acer AspireRevo

 

Společnost Acer vchází na trh se svým novým nettopem Acer AspireRevo, který nabízí rozšířené grafické funkce pro sledování multimediálního obsahu ve vysokém rozlišení.  AspireRevo je dle výrobce multimediální centrum pro celou rodinu, které nejen zprostředkuje okamžitý přístup k hudbě, videu a snímkům, ale také k obsahu ve vysokém rozlišení a najde uplatnění i jako herní konzole.  

Acer

AspireRevo využívá platformu NVIDIA ION, která spojuje procesor Intel Atom 230 a GPU NVIDIA ION. Dále disponuje pevným diskem připojeným přes rozhraní Serial ATA nebo Solid State Drive a až 4GB pamětí DDR2. Přes nízkou spotřebu a malé rozměry nabízí dle Aceru grafické funkce srovnatelné se skutečným multimediálním osobním počítačem. 

Acer AspireRevo je charakteristický svým designem a malými rozměry (s obsahem jeden litr). Speciální montážní systém umožňuje upevnit počítač na zadní část LCD displeje nebo televizoru držákem VESA - obratem uživatel získá zařízení typu „vše v jednom“ a navíc i více prostoru pro práci nebo hraní. Držák VESA umožňuje nastavit výšku tak, že vypínač, volitelná webová kamera a čtečka paměťových karet se vždycky nacházejí nad horní hranou jakéhokoli LCD displeje.

Acer

Acer AspireRevo je volitelně nabízen společně s herním ovladačem vybaveným snímači 3D pohybu.  Tento ovladač, který lze rovněž použít jako ukazovací zařízení (vzdušná myš) nebo dálkový ovladač mediálního centra, je určen především pro tři hlavní herní scénáře - jako ovládací zařízení letadla/závodního vozidla, tenisová raketa/baseballová pálka anebo palná zbraň, jíž lze ovládat vestavěnou spouští.

Bezdrátové připojení k síti 802.11b/g (a /Draft-N u vybraných modelů) a připojení Gigabyte Ethernet zaručují  komunikaci s jinými počítači v domácí síti a port HDMI navíc oceníte při přehrávání videa ve vysokém rozlišení.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?