Hlavní navigace

Acronis Disk Director 11 Home v češtině

3. 8. 2010

Sdílet

Acronis oznámil uvedení nové verze aplikace pro správu disků, Acronis Disk Director 11 Home v českém jazyce. Acronis Disk Director 11 Home je nástroj pro správu disků, s nímž mohou uživatelé provádět úlohy, jakými jsou změna velikosti, rozdělení nebo sloučení svazků.

Nejnovější verze aplikace přidává další funkce zahrnující:

•    Podporu dynamických disků – umožňuje, aby byly svazky rozloženy na několika fyzických discích.
•    Schopnost přidávat nebo spravovat zrcadlené svazky – pomocí přidání zrcadlení můžete v jediné akci vytvořit svazky odolné proti chybám.
•    Podporuje velmi velké disky a umožňuje vytvoření svazků větších jak 2TB
•    Schopnost klonovat nahrazované pevné disky bez nutnosti přeinstalovat operační systém a aplikace
•    Nová verze poskytuje plnou podporu pro Windows 7 a 64bitové technologie.

Navíc umožňuje, aby bylo na jeden počítač nainstalováno několik operačních systémů — takto lze mít nejnovější operační systém Windows a přitom zachovat schopnost spouštět starší aplikace v starších operačních systémech.
Acronis Disk Director 11 Home běží na počítačích, které jsou vybaveny podporovanými operačními systémy Windows (Windows XP, Windows Vista a Windows 7), podporuje systémy souborů FAT 16, FAT 32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser FS3 a Linux SWAP.

Acronis Disk Director 11 Home je nyní k dispozici v českém jazyce v krabicové i elektronické verzi. Licenční čísla jsou platná pro českou i anglickou jazykovou verzi.

Doporučená koncová cena Acronis Disk Director 11 Home činí 1133,- Kč bez DPH, pro upgrade z předcházejících verzí 839,- Kč bez DPH. Uvedení podnikové verze pro pracovní stanice a servery bude následovat později v tomto roce.

Demoverze ke stažení zde:

http://www.acronis.cz/download/Trial/Acronis_Disk_Director_11_Home_Demoverze_CZ.exe

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?