Hlavní navigace

Acronis uvádí na trh produkty kombinující antivirus a zálohování

10. 2. 2010

Sdílet

Acronis uvádí na trh produkty kombinující antivirus a zálohování


Acronis oznamuje uvedení rozsáhlé řady produktů a služeb pro zabezpečení kritických dat a systémů jak před interními, tak před externími hrozbami. Nová rodina produktů poskytuje tři prvky ochrany domácích počítačů – lokální zálohování a obnovu po havárii, online zálohování a řešení internetové bezpečnosti.

Software Acronis Backup and Security 2010 poskytuje nástroje pro zálohování a obnovu spolu s řešením bezpečnosti práce na Internetu. Uživatelé mohou své systémy zálohovat lokálně za účelem rychlé obnovy vybraných dat nebo celého počítače, což je chrání před uživatelskými chybami, poruchami disku a haváriemi systému. Online zálohování navíc nabízí ochranu dat ve vzdálené lokalitě pro případ krádeže nebo fyzického zničení počítače.

Acronis  Backup and Security 2010, jehož licence umožňuje chránit až tři domácí počítače, umožňuje domácím uživatelům chránit PC před ztrátou dat a bezpečnostními hrozbami, k nimž patří mnoho virů, SPAMu, phishingových útoků a útoků s cílem krádeže identity. Bezpečnostní složku produktu pro Acronis dodává BitDefender.

Acronis Backup and Security 2010

Do rodiny produktů Acronis  Backup and Security patří několik bezpečnostních balíčků, jejichž cílem je poskytnout uživatelům možnost výběru varianty ochrany.

•    Acronis Backup and Security 2010 nabízí lokální zálohování a obnovu po haváriích plus zálohování dat online (k dispozici je 5 GB) spolu se zabezpečením internetové bezpečnosti vybavené všemi funkcemi.

•    Acronis Backup and Security 2010 Premium, které se začne prodávat v březnu tohoto roku, rozšiřuje možnosti online zálohování dat na 250 GB, a krom toho nabízí všechny výkonné bezpečnostní a zálohovací funkce produktu Acronis Backup and Security 2010.

•    Acronis Internet Security Suite 2010 poskytuje osobní firewall, rodičovskou kontrolu a ochranu proti virům, spywaru a phishingu.

•    Acronis Antivirus 2010 chrání domácí uživatele před viry, spywarem a phishingovými útoky.

Všechny uvedené softwarové produkty poskytují jednoroční ochranu až pro tři domácí PC a lze je prodloužit na další období pomocí služby ročního předplatného. Cena za produkty v této rodině se pohybuje od 799,- Kč bez DPH za Acronis Antivirus 2010 po 1349,- Kč bez DPH za Acronis Backup and Security 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?