Hlavní navigace

Samsung Monte - telefon s dotykem sociálních sítí

10. 2. 2010

Sdílet

Samsung Monte: ergonomie, styl a špičkové funkce

 

Společnost Samsung představila nový dotykový mobilní telefon Samsung Monte S5620 určený pro uživatele požadující stylový přístroj s organickým designem a lesklým vzhledem. Samsung Monte  obsahuje sadu aplikací pro sociální sítě jako je Facebook a MySpace. Společně s widgety pro Twitter a Bebo a schopností využívat více IM aplikací poskytuje uživatelům možnost komunikovat v reálném čase prostřednictvím zvolené služby. Uživatelé telefonu Samsung Monte si mohou vychutnat také prohlížení internetových stránek, jelikož akcelerační snímač umožňuje automatickou úpravu obrazu na displeji při otáčení telefonu.

Samsung Monte

Samsung Monte je  vybaven GPS modulem podporujícím technologii Google Latitude, takže budete vědět, kde se nacházíte, a můžete o své aktuální poloze také průběžně informovat své přátele. Tato funkce dále spolupracuje s geotaggingem, který uživatelům umožňuje k fotografiím přidávat geografické údaje o místě jejich vzniku. Mezi další funkce týkající se konektivity patří volitelná funkce zajišťující Wi-Fi připojení, Exchange ActiveSync pro přístup na e-mailové účty v Outlooku a Google Sync. Tato technologie umožňuje uživatelům zároveň aktualizovat své kalendáře umístěné na sociálních sítích s kalendářem v Outlooku. Samsung Monte je navíc vybaven správcem aplikací s podporou multitaskingu.

Samsung Monte

Samsung Monte je vybaven 3.0” WQVGA LCD s poměrem stran 16:9 a orientací na šířku, dále fotoaparátem s rozlišením 3,2 megapixelů a mnoha doplňkovými funkcemi, mezi něž patří například rozpoznání úsměvu, panoramatický snímek nebo rozpoznání tváře. Samsung Monte je kromě toho vybaven také vestavěnou funkcí Find Music umožňující uživatelům vyhledávat hudbu svých oblíbených skupin a stahovat si ji přímo do přístroje.

Samsung Monte bude k dispozici na českém trhu na přelomu března/dubna 2010 za orientační cenu 4 899,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?