Hlavní navigace

Analytické služby pro datová centra představilo v Evropě HP

7. 7. 2009

Sdílet

Náročné výzvy v současném složitém ekonomickém prostředí vedou podle vedení HP zákazníky k odkládání velkých projektů s vysokými rozpočty. Přerušení provozu datových center, omezení kapacity a zvýšené provozní náklady pak prý mají přímý dopad na tržby i na schopnost zákazníků podpořit růst byznysu.
Služby Critical Facilities Services nabízejí nové standardizované možnosti analýz, které umožňují firmám zvýšit efektivitu a snížit náklady bez nutnosti čekat na schválení velkých rozpočtů.
Tyto služby zahrnují:
• Energy Efficiency Analysis - pomáhá zákazníkům zlepšit energetickou účinnost jejich datového centra. Tato komplexní studie srovnává datové centrum zákazníka s nejlepšími postupy pro využití energie a účinnost infrastruktury. Popisuje scénáře a finanční přínosy spolu s detailními plány na zvýšení energetické účinnosti, zajištění návratnosti investic a spolehlivosti zařízení.
• Basic Capacity Survey - poskytuje informace o kapacitě a dostupnosti, které pomáhají zákazníkům efektivněji priorizovat a alokovat infrastrukturní prostředky.
• Infrastructure Condition and Capacity Analysis - umožňuje zákazníkům zvýšit spolehlivost jejich infrastruktury na základě podrobného posouzení jednotlivých kritických technologií. Posuzuje také napájecí a chladicí kapacitu datového centra ve srovnání se současnou zátěží napájení a chlazení, a poskytuje tak zákazníkům doporučení pro plánování kapacity nebo budoucí rozšíření.
• Thermal Comprehensive Assessment - umožňuje zákazníkům optimalizovat chlazení datového centra pro úsporu provozních nákladů, zvýšení kapacity a zlepšení spolehlivosti. Comprehensive Assessment na základě modelování proudění přiváděného a odváděného vzduchu metodou Computational Fluid Dynamics (CFD) nabízí doporučení, jak zlepšit efektivitu chlazení.
Tyto analýzy pro optimalizaci nákladů podle dodavatele odhalují způsoby, jak okamžitě zvýšit kapacitu, snížit provozní náklady a maximalizovat dostupnost.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?