Hlavní navigace

AOC představuje deset nových monitorů

29. 7. 2010

Sdílet

Společnost AOC představuje deset nových LCD modelů pro kanceláře a domácnosti s úhlopříčkami od 47 cm/18,5" do 58,5 cm/23". Několik modelů se podle výrobce může pochlubit vyspělejšími funkcemi vyžadovanými k profesionálnímu nasazení. Nejnovější technologie LED byly použity ve čtyřech modelech. Dva z monitorů lze průhlednými skleněnými panely chránit před prachem nebo poškozením.

Modely řady 41 lze využívat v kanceláři, při hraní nebo v multimediálních aplikacích. Vyznačují se dobou odezvy  v délce pěti milisekund. Umístění konektoru USB 2.0 na horní straně monitoru podle výrobce umožní elegantně připojit například webkameru.

AOC představuje deset nových monitorů

U čtyř z deseti modelů byla použita technologie LED podsvícení, která dle AOC zaručuje kontrastní obraz a hluboké odstíny černé. Monitory ve veřejných prostorách nebo kancelářích jsou zvlášť náchylné ke znečištění a poškození. Dva modely s úhlopříčkou 54,7 cm (21,5") 2241Sg a 2241Vg nabízejí ochranu, protože je lze osadit ochranným skleněným panelem (dostupným jako volitelný doplněk). Těchto deset nových typů monitorů bude k dispozici v srpnu. Maloobchodní ceny nebyly dosud stanoveny.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?