Hlavní navigace

Acer Aspire One D260 - další netbook v pořadí

5. 8. 2010

Sdílet

Plocha pro opření dlaní a zadní zrcadlový pás jsou u nového modelu opatřeny stejným vločkovým vzorem jako víko.  Ze čtyř módních barevných odstínů si můžete vybrat černý Black Flake, purpurový Purple Flake, růžový Flake a tmavošedý Charcoal Flake.

Aspire One D260 je vybaven procesorem Intel Atom N455/N450, čipsetem Mobile Intel NM10 Express a až 2GB pamětí DDR3. Intel Graphics Media Accelerator 3150 s 64MB vyhrazenou systémovou pamětí podporuje Microsoft DirectX 9. Přes své kompaktní provedení je počítač vybaven pevným diskem s kapacitou 250 GB a víceformátovou čtečkou paměťových karet.

Aspire One D260

 

Aspire One D260 je dodáván se síťovým adaptérem Acer MiniGo  v provedení pro upevnění na zeď, který je podle výrobce lehčí o 34% než běžné adaptéry a zkrátí dobu nabíjení až o 1/3. Navíc je opatřen výměnnými síťovými vidlicemi pro připojení k elektrickým zásuvkám různých standardů. Nový model se šestičlánkovou baterií váží 1,25 kg a je vybaven 10,1” displejem Acer CrystalBrite s rozlišením WSVGA 1024x600 pixelů ve formátu 16:9. Velikost klávesnice odpovídá 93% velikosti standardní klávesnice.  K ovládání lze použít také vícedotykové ukazovací zařízení.

Aspire One D260 nabízí možnost pro spojení se světem využít technologie Wi-Fi CERTIFIED, Fast Ethernet anebo volitelnou 3G. K dispozici je také volitelné rozhraní Bluetooth 3.0+HS určené pro sdílení mediálních souborů nebo dokumentů. Anténní technologie Acer SignalUp podle výrobce zvyšuje kvalitu spojení a příjmu a technologie Acer InviLink Nplify dokáže přenášet současně velký počet rozsáhlých souborů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?