Hlavní navigace

Canon rozšiřuje řadu tiskáren Pixma G MegaTank

22. 10. 2020

Sdílet

Do produktové řady přibylo pět tiskáren s doplňováním inkoustu, které nabízejí funkce, jako je připojení do cloudu, Wi-Fi nebo vysokorychlostní tisk:

  • Pixma G3460 – Vysokorychlostní multifunkční zařízení (tisk, skenování, kopírování) s Wi-Fi připojením
  • Pixma G3420 – Multifunkční tiskárna s podporou Wi-Fi
  • Pixma G2460 – Vysokorychlostní multifunkční zařízení
  • Pixma G2420 – Multifunkční zařízení s vysokou výtěžností, které dokáže tisknou, skenovat a kopírovat
  • Pixma G1420 – Jednoúčelová tiskárna

Při barevném tisku dosahují zařízení řady MegaTank až 7700 stran na jednu sadu barevných inkoustů, tj. o 700 stran více než dřívější modely. Dva vysokorychlostní modely v nabídce, Pixma G3460 a Pixma G2460, dokážou tisknout rychlostí 10,8 výtisků za minutu při použití pouze černého inkoustu a šest výtisků za minutu plnobarevně.

Inkoustové nádobky jsou na čelní straně tiskárny, tak lze snadno a rychle zjistit aktuální hladinu inkoustů.

Tiskárny mají zdokonalený typ inkoustových lahviček, který usnadňuje doplňování inkoustu. Lahvičku stačí zasunout do příslušné nádržky, ta se sama doplní a proces automaticky ukončí po dosažení plného stavu.

Modely Pixma G3460 a Pixma G3420 s Wi-Fi umožňují připojení a tisk z chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria pro Android a podpoře aplikace Canon Print.

Na tiskárnách Canon Pixma G MegaTank lze tisknout i plakáty na délku až 1,2 m, např. různé poutače nebo jiné propagační materiály. Nebo potisknout média, jako magnetický fotografický papír Canon pro tisk vlastních magnetů na dvířka lednice nebo opakovaně použitelný samolepicí fotografický papír pro výzdobu stěn, zrcadel, notebooků nebo krytů telefonů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?