Hlavní navigace

Na čem běží HPE TechTour?

22. 10. 2020

Sdílet

Akce probíhá celý říjen a i když už se nám tento měsíc pomalu chýlí ke konci, stále se na ni můžete přihlásit přes webový formulář na sesterském ComputerWorldu. Produktoví manažeři HPE vám v rámci webcastu představí novinky na poli serverů a hardwarové infrastruktury obecně. Za sebou máme témata jako správa serverové infrastruktury v rukách umělé inteligence, ale také produktové novinky HPE ProLiant nebo Intel Optane Persistent Memory.

Z pěti přenosů už nám zbývá jen jediný s názvem Z pole do oblak, na který se stále můžete registrovat na výše uvedeném odkazu. Přenos probíhá 27. října od 10:00 a jeho prezentujícím je Storage Consultant HPE Tomáš Okrouhlík. Pokud jste snad starší přenosy nestihli a témata vás přesto zajímají, můžete se na krátké shrnutí jednotlivých představených technologií podívat ve videu níže.

Správa infrastruktury je vzhledem k neustále se měnícím podmínkám stále komplikovanější, ale jak můžete vidět, stará se společnost HPE o to, aby situaci správců co možná nejvíce zjednodušila.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?