Hlavní navigace

Canon uvádí nové vysokorychlostní jednoúčelové tiskárny pro velké podniky

6. 5. 2016

Sdílet

Modely  i-Sensys LBP351x/LBP352x přináší rychlost tisku až 55/62 stran za minutu a podle výrobce optimalizují efektivitu práce u organizací s opravdu velkými objemy černobílého tisku. Za vylepšenou produktivitou stojí v případě těchto dvou tiskáren i vyšší celková kapacita papíru – až 3 600 listů.

Vysokou rychlostí a velkou kapacitou papíru se mohou pochlubit i modely pro plnobarevný tisk – i-Sensys LBP710Cx tiskne rychlostí 33 stran za minutu s kapacitou až 2 300 listů papíru, i-Sensys LBP712Cx nabízí rychlost 38 stran za minutu a celkovou kapacitu papíru až 1 200 listů.

Všechna nová zařízení jsou kvůli malým rozměrům vhodná do míst s nedostatkem volného prostorou. Díky flexibilní konfiguraci mohou zákazníci tiskárnu umístit prakticky do libovolného dostupného prostoru, případně ji rozšířit o čtyři další zásobníky papíru včetně podavače médií specifických formátů, jako jsou například bankovní výpisy nebo lékařské předpisy.

Modely i-Sensys LBP710Cx a i-Sensys LBP712Cx navíc využívají i nový barevný toner s vysokou výtěžností i vyšší kapacitou. Tento nový systém umožňuje výměnu tonerových kazet v delších časových intervalech.

Nové tiskárny jsou kompatibilní s technologiemi Apple AirPrint, Mopria, Google Cloud Print. Navíc díky integraci s platformou pro správu tisku Canon uniFLOW mají funkcionalitu určenou pro podnikové zákazníky k dispozici všechny pracovní skupiny napříč celou organizací. 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?