Hlavní navigace

Canon představil myš kříženou s kalkulačkou

5. 8. 2010

Sdílet

Canon X MARK I MOUSE je osobní kalkulačka typu tři-v-jednom, která může plnit také funkci bezdrátové myši a numerické klávesnice pro osobní počítače. Díky integrovanému rozhraní Bluetooth 2.0, myšovým tlačítkům skrolovacímu kolečku poslouží i jako bezdrátová laserová myš (1200 dpi).

Výpočetní funkce kalkulačky X MARK I MOUSE lze také uzamknout , aby se zabránilo nežádoucímu stisknutí numerických tlačítek během jejího použití ve funkci myši. Desetimístný displej s vysokým rozlišením zajišťuje zobrazení dat a umožňuje tak sledování stavu výpočetních operací.

Spodní plášť kalkulačky se vyrábí z plastů z použitých fotokopírek Canon. Systém řízení napájení pak podle výrobce  zamezuje zbytečné spotřebě energie – v případě nečinnosti kalkulačky funkce automatického vypnutí kalkulačku po uplynutí nastavené doby vypne.  Na displeji se také zobrazuje indikátor, který upozorňuje na nízkou hladinu baterie. Pokud uživatelé zařízení právě nepoužívají, mohou prodloužit výdrž baterie tím, že ho ručně vypnou.

Canon X MARK I MOUSE

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?