Hlavní navigace

Česká digitální platforma ZYGOit spojuje ajťáky s podniky

8. 12. 2016

Sdílet

Ajťáci mohou aplikaci ZYGOit využít k nabídce svých odborností a volné kapacity společnostem, jež hledají konkrétní schopnosti pro konkrétní projekty a často je pro ně velmi složité narazit na vhodného člověka.

„Aplikace funguje v podstatě jako tržiště. Potkávají se zde odborníci s nabídkou svých zkušeností a firmy, které pro své projekty poptávají šikovné IT specialisty. Díky tomu, že dochází k přímému spojení, je cena práce očištěna o náklady mnoha článků zprostředkovatelského řetězce. Registrace do ZYGOit je navíc zdarma,“ řekl zakladatel platformy ZYGOit Radoslav Schmidt.

Digitální platforma ZYGOit má za cíl vybudování komunity profesionálů z různých oblastí IT, jež programátorům, vývojářům, správcům sítí a dalším usnadní nabízení svých odborných schopností. Aktuálním trendem je sdílení kapacit, na což navazuje právě aplikace ZYGOit, do níž se lze jednoduše a zdarma zaregistrovat s nastavením podmínek pro výslednou spolupráci. Platforma následně zpoplatňuje až úspěšně uzavřené kontrakty, a to 10% poplatkem z celkové ceny zakázky (z toho polovina jde na vzdělávací projekty). Na druhou stranu může společnost shánějící specialistu ušetřit 10 až 60 procent nákladů díky možnosti nákupu služeb napřímo.

Aplikaci si lze stáhnout pro iOS přes Apple Store, pro Android pak přes Google Play.

Zdroj: TZ ZYGOit

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?