Hlavní navigace

Česká verze ERP řešení Epicor 9 uvedena na trh

3. 3. 2010

Sdílet

Epicor využívá Web 2.0 technologie a je vytvořen tak, aby přinášel uživatelům provázanou a dynamickou spolupráci s ohledem na podnikové procesy. Přizpůsobivá architektura řešení má podle výrobce za cíl splnit požadavky kteréhokoli podniku bez omezení na zeměpisnou polohu, obor působnosti nebo koncová zařízení pro přístup k systému, a naplňuje tak vizi byznysu bez bariér.

Páteří řešení Epicor 9 je prostředí Epicor Internet Component Environment (ICE), které propojuje technologie Web 2.0 a Epicor True SOA a přináší do servisně orientované architektury flexibilitu a použitelnost podporující integraci podnikových B2B procesů. Epicor ICE podporuje prakticky každý operační systém – od Windows přes UNIX až po Linux - a nabízí přístup z libovolného zařízení.

Díky dlouhodobému partnerství se společností Microsoft dokáže Epicor dle svých slov zhodnotit i trendy v  technologiích Microsoft a poskytnout zákazníkům vyšší úroveň bezpečnosti, zlepšené rozhraní pro uživatele a zdokonalené vlastnosti zajišťující vyšší spolehlivost.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?