Hlavní navigace

iPad bude v USA k dispozici od 3. dubna

3. 3. 2010

Sdílet

iPad bude v USA k dispozici 3. dubna

 

Koncem dubna budou k dispozici i modely s rozhraním Wi-Fi + 3G. Kromě toho budou koncem dubna všechny modely zařízení iPad dostupné v následujících zemích: Austrálie, Kanada, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie. Česká republika bývá pro Apple při uvádění nových produktů na trh obvykle spíše na okraji zájmu.

Počínaje 12. březnem si zákazníci v USA mohou předběžně objednat jak modely s rozhraním Wi-Fi, tak s rozhraním Wi-Fi + 3G v internetovém obchodě Apple nebo si mohou rezervovat model s rozhraním Wi-Fi v maloobchodní prodejně Apple a vyzvednout si ho v sobotu 3. dubna.

iPad

Za cenu začínající na pouhých 499 USD umožní iPad uživatelům procházet web, číst a odesílat e-maily, prohlížet a sdílet fotografie, sledovat filmy, poslouchat hudbu, hrát hry, číst e-knihy a mnoho dalšího. iPad má tloušťku 1,3 cm a váží asi 700 g, přičemž výdrž baterie podle výrobce dosahuje až 10 hodin.

Viz také článek Poznejte odvrácenou stranu iPadu

Ceny a dostupnost
iPad bude ve verzi s rozhraním Wi-Fi v USA dostupný 3. dubna za předpokládanou maloobchodní cenu 499 USD (9500 Kč) za 16GB model, 599 USD ( 11 000 Kč) za 32GB model a 699 USD ( 13 000 Kč) za 64GB model. Verze s rozhraním Wi-Fi + 3G budou dostupné koncem dubna s příplatkem cca 500 Kč. Oficiální mezinárodní ceny budou oznámeny v dubnu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?