Hlavní navigace

CIO Business World nabízí ke stažení publikaci TOP 100 ICT v ČR

5. 9. 2012

Sdílet

TOP 100 ICTJako tradičně vyšla i v roce 2012 pod hlavičkou magazínu CIO Business World prestižní publikace TOP100 ICT společností v ČR. Nyní máte možnost si ji stáhnout zcela zdarma ve formátu PDF.

Přehled TOP 100 ICT společností v České republice pokračuje v trendu modernizace této prestižní ročenky, který započal v loňském roce. Došlo k částečným úpravám, například ve složení analytických článků. Ty vám tak nyní umožní hlubší nahlédnutí do různých odvětví tuzemského trhu ICT.

Primárním obsahem této publikace je tradičně samotný žebříček TOP 100 firem ICT v ČR seřazený podle dosaženého obratu, k němuž náleží také několik doplňkových přehledů. Vedle výmluvných čísel je připraveno rovněž nové složení analýz trhu ICT, pocházející od renomovaných analytických subjektů. Chybět samozřejmě nemůže ani celá řada zajímavých rozhovorů s partnery této publikace, které dokreslují aktuální obraz trhu ICT v České republice. V letošním roce redakce na vytváření žebříčku spolupracovala se sdružením Czech TOP 100.

Další informace včetně odkazu pro stažení najdete na stránkách CIO Business World.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?