Hlavní navigace

Covid-19 táhne zájem o cloud nahoru

16. 9. 2020

Sdílet

Infor registruje 14 000 zákazníků cloudových řešení, přičemž v květnu a červnu tohoto roku zaznamenal 112% nárůst hodnoty objednávek (ACV – Average Contract Value) cloudových řešení. Ve stejném období narostl o více než 200 % počet zákazníků, kteří na cloud migrovali ze svých on-premise řešení. Firma to uvedla na své globální virtuální konferenci Inforum 2020.

Jedním z klíčových řešení je dnes Infor CloudSuite EAM, řešení pro správu majetku, které v reakci na pandemii COVID-19 umožňuje organizacím přejít z preventivního nastavení k normativnímu přístupu, a zajistit tak vyšší úroveň bezpečnosti a čistoty na pracovišti. S podporou procesů, metod a procedur dokážou v rámci cloudového EAM systému vytvořit spolehlivou, zvládnutelnou a škálovatelnou infrastrukturu schopnou se pružně vyrovnat s jakýmikoliv nečekanými budoucími požadavky – bez velkých kapitálových výdajů a za snadno predikovatelné náklady.

„Pochopit potřeby zákazníků v dnešním turbulentním období znamená hluboké znalosti podnikových procesů, které formují jejich organizace a celá odvětví. Pevně věříme, že inovativní cloudové technologie v kombinaci s odvětvově-specifickou expertízou jsou řešením současných výzev,“ řekl Kevin Samuelson, výkonný ředitel Infor.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?