Hlavní navigace

Digitex a Interkamera se uskuteční souběžně s veletrhem SPORT Life

15. 7. 2009

Sdílet

Digitex a Interkamera se uskuteční souběžně s veletrhem SPORT Life

 

V areálu brněnského Výstaviště proběhnou veletrhy Digitex a Interkamera od 5. do 8. listopadu 2009, a to souběžně s veletrhem SPORT Life a s ním tradičně realizovanými akcemi Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno. Všechny pavilony v areálu Výstaviště tak budou v době konání zcela zaplněné, díky atraktivnímu programu je očekávána masivní účast široké veřejnosti.

Klíčový přínos změny termínu lze dle organizátorů spatřit právě v souběžném konání DIGITEXU a INTERKAMERY s veletrhem SPORT Life. V minulých letech byla oslovována oběma skupinami veletrhů v krátkém časovém úseku po sobě velmi podobná cílová skupina návštěvníků, a spojení obou akcí do jednoho termínu má proto jasný cíl: nabídnout  atraktivní podívanou zcela zaplněného Výstaviště, a to včetně nového pavilonu P.

Souběžné konání výše uvedených veletržních akcí rozhodně není unáhleným, nebo snad jednorázovým opatřením, ale právě naopak.  Veletrhy DIGITEX a INTERKAMERA budou i v příštích letech pořádány společně s veletrhem SPORT Life (samozřejmě včetně Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno) s cílem nabídnout více jak návštěvníkům, tak i vystavovatelům.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?