Hlavní navigace

EDI ORION 2.0, systém pro plně elektronickou komunikaci podniků, představila firma CCV

7. 10. 2009

Sdílet

Z dalších nových vlastností řešení ORION 2.0 lze uvést třeba správu datových schránek a různých typů zpráv v samostatných denících, dále podporu všech používaných formátů pro e-fakturaci či zvýšení výkonu díky posílení archivační a přenosové kapacity.

„EDI ORION 2.0 je možné chápat jako skutečně komplexní nástroj pro řešení elektronické komunikace přesně podle individuálních potřeb každého zákazníka, kterému přinese rozšíření spolupráce s obchodními partnery, úsporu času a peněz, spolehlivost a kompatibilitu,“ tvrdí David Reichel, ředitel divize CCV eBusiness.

Řešení je postavené na technologii Oracle poskytované formou služby, které lze využívat prostřednictvím webové aplikace a také integrovat pomocí komunikátoru přímo s ERP systémem. Zajišťuje konverzi všech formátů obchodních dokumentů, jejich strukturované zpracování, převod do čitelné podoby (např. PDF), přijímání a doručování s notifikací o přijetí a následně správu ve webovém archivu, vše výhradně přes zabezpečenou komunikaci.

Novinka tak umožňuje společnostem komunikovat s obchodními tuzemskými i zahraničními partnery elektronicky pomocí jednoho výkonného a komplexního řešení, které integruje výhody nadnárodních standardů EDI, B2B komunikace, datových schránek a zároveň slouží jako clearingové centrum pro e-fakturaci.

Zákazníci tak mají pro všechny využívané oblasti e-komunikace jediný nástroj, který podle výrobce navíc provádí archivaci dokumentů, umožňuje jejich správu v oddělených denících, snadné vyhledávání, posílá avíza o vybraných událostech a je nezávislý na používaném formátu. Uživatelé si mohou navíc nastavit zasílání důležitých upozornění a pohodlně využívat elektronický podpis.

Toto řešení pomáhá výrazně urychlit a zautomatizovat obchodní a logistické procesy, ale rovněž slouží i pro správu komunikace s orgány veřejné moci a nabízí funkce pro automatizaci obchodních a logistických procesů se zamezením přenosu chyb a rozdělením přístupu k agendám podle rolí na straně uživatele. EDI ORION 2.0 také umožňuje firmě pracovat s jedním certifikátem v jediném systému jak pro e-business (e-fakturaci, EDI), tak i pro kontakt s orgány veřejné moci.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?