Hlavní navigace

EFG CZ představuje novou generaci bezkontaktních snímačů karet

12. 4. 2010

Sdílet

Snímače jsou určeny pro identifikaci osob v systémech kontroly vstupů, evidence docházky nebo zabezpečení budov. Uživatelé mají dle výrobce ocenit zejména technické parametry, čtecí dosah, jednoduchou instalaci, nastavení více typů výstupních datových formátů a použité materiály. Zejména pak malé rozměry a design s možností výběru a výměny předních krytů v několika barvách.

Zařízení je vyráběno pro frekvence 13,56 MHz (formáty Mifare, Desfire) a 125 KHz (formáty Unique, Q5). K identifikaci osob mohou být použity různé typy identifikačních médií, jako jsou karty, tagy, přívěsky nebo náramky. Úzké provedení umožňuje instalaci snímače na rámy dveří, turnikety případně vjezdové brány a závory. Jednou z jeho vlastností je i univerzálnost pro použití v různých systémech zabezpečení a technologií budov.

V letošním roce chce výrobce představit další verze zařízení. Snímač karet se zabudovaným senzorem otisku prstu (biometrická identifikace) a multifunkční identifikační terminál s barevným dotykovým displejem.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?