Hlavní navigace

EMC bude nabízet i ethernetové přepínače a směrovače

25. 5. 2010

Sdílet

Zákazníkům společnosti EMC, kteří používají řešení společnosti Brocade pro IP sítě a konvergované sítě, budou navíc prostřednictvím programu Brocade Supplemental Support (BSS) k dispozici služby technické podpory společnosti Brocade.

Společnost EMC bude nabízet úplné portfolio síťových řešení Brocade, do kterého patří:

• Přepínače Brocade FCX Series: Vysoce výkonné, flexibilní a snadno spravovatelné 1GbE přepínače určené pro horní polici skříně (top-of-rack), které jsou vytvořeny na míru současným virtuálním datacentrům. Řada FCX společnosti Brocade zahrnuje 24- a 48portové modely a umožňuje montáž přepínačů vodorovně nad sebou, což sjednocuje správu sítě pro celou řadu serverů v datacentru. Volitelný 4portový 10GbE modul umožňuje u všech portů dosáhnout výkonu limitovaného pouze možnostmi kabeláže.

• Přepínač Brocade TurboIron 24X: Kompaktní, vysoce výkonné a vysoce dostupné řešení s duální rychlostí (10/1GbE) a nízkou latencí, které odpovídá nejdůležitějším požadavkům datacenter na instalaci typu top-of-rack, agregaci a technologii HPCC (High-Performance Cluster Computing).

• Brocade NetIron MLX Series: Směrovače, které zajišťují řešení 10GbE a 1GbE se zhuštěnou konfigurací a obsahují funkce pro technologie DCB (Data Center Bridging) a CEE (Converged Enhanced Ethernet). Přinášejí mimořádný výkon omezený pouze možnostmi kabeláže, škálovatelnost a bohatou sadu funkcí pro protokoly IPv4, IPv6, technologii MPLS (Multiprotocol Label Switching), služby virtuálních privátních sítí LAN (VPLS) a technologii Multi-VRF, včetně bezproblémového upgradu. Díky tomu se tyto směrovače ideálně hodí pro širokou škálu pokročilých uplatnění ve virtualizovaných datacentrech.

• Brocade NetIron CES 2000 Series: Moderní přepínače s funkcemi 10GbE, které nabízejí výkon omezený pouze možnostmi kabeláže a vyrovnávací paměť typu deep packet pro multimediálně náročné aplikace. Řada NetIron CES přináší pokročilé služby, jako například VPLS k podpoře geograficky rozptýlených ethernetových sítí LAN, v podobě kompaktního zařízení.

• Brocade ServerIron ADX Application Delivery Controllers: Ucelená nabídka řadičů pro poskytování aplikací (Application Delivery Controllers, ADC) s vysokým výkonem, které využívají pokročilé možnosti aplikací k zajištění výpočtů v datacentrech flexibilně podle poptávky.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?